Šis internetinės parduotuvės puslapio turinys skirtas siekiant sužinoti bendrą informaciją ir tik asmeniniam naudojimui.

1. Autorių teisės

1.1. Autorių teisių ženklas © internetinės parduotuvės „www.techarena.lt“ puslapiuose reiškia, jog autorių teisės galioja visuose puslapiuose. Tai galioja grafikams, tekstams bei visam kitam turiniui. Remiantis tarptautiniu autorių teisių įstatymu, visos autorių teisės yra saugomos nepaisant to, ar yra autorių teisių apsaugos žymuo.

2. Užsakymas

2.1. Norėdami užsisakyti prekę, spauskite Į KREPŠELĮ mygtuką, esantį šalia Jūsų žiūrimos prekės. Tuomet spauskite KREPŠELIS – taip pasieksite savo užsakytas prekes. Jeigu esate naujas pirkėjas, būsite paprašytas įvesti informaciją apie save. Mūsų itin greitos registracijos puslapį užpildysite lengvai ir nesugaišdami daug laiko. Tuomet dar karta patikrinkite ar teisingas pristatymo adresas. Tęskite užsakymo operaciją pasirinkdami pristatymo ir apmokėjimo būdą.

3. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

3.1. Visos kainos nurodytos eurais. Pardavėjas neatsako už valiuotos kursą ar jo pokyčius, įvykdytus Pirkėjo vietos banko, litų keitimo į Pirkėjo vietinę valiutą metu. Kainos nurodytos su PVM.

3.2.Mokėjimai šiuo metu priimami tik bankiniu pavedimu arba grynais pinigais prekės atsiėmimo momentu.

4.Pristatymo būdai ir terminai

4.1.Visos prekės bus pristatytos per UAB "Venipak LT", Pirkėjo nurodytu pristatymo adresu.

4.2. Pristatymo laikas yra nuo 1 iki 2 darbo dienų Lietuvoje prekėms kurias turime Vilniaus parduotuvėje. Prekėms esančioms išoriniame sandėlyje pristatymo terminas iki 5 darbo dienų. Prekės buvimo vieta pirkėjas gali patikslinti elektroninėje parduotuvėje. Pirkėjas gaus užsakymo patvirtinimą į savo elektroninį paštą. Prekės pristatomos visomis darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus valstybines nedarbo dienas), pristatymo laikas – nuo 08.00 iki 17.00 val.

4.3. Pirkėjas supranta ir sutinka, jog išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų bei nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti su juo prekių pristatymo klausimus. Pirkėjas turi teise atsisakyti pirkimo sutarties ir atgauti visus sumokėtus pinigus jeigu pardavėjas negali pristatyti prekės per nurodytą 4.2 punkte terminą. 

4.4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo rekomendacinių terminų pažeidimą, taip pat jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4.5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Siuntos perdavimo – priėmimo dokumente patvirtinama, kad siunta perduota tinkamos būklės.

4.6. Kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo – pardavimo sutarties (jeigu prekė neturi defektų bei nėra sugadinta transportavimo metu), jam tenka apmokėti tik tiesioginės prekės gražinimo išlaidas.

5.Prekių kokybės garantija

5.1. Prie kiekvienos „www.techarena.lt“ parduodamos prekės yra jos aprašymas, kuriame nurodytos tos prekės savybės

5.2. Pirkėjas supranta, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali ne visiškai atitikti realų prekių dydį, formą ir spalvą dėl Pirkėjo naudojamo kompiuterio vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už neatitikimus neatsako.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas

6.1. Pirkėjas, grąžinęs nenaudotą prekę per 14 dienų nuo apmokėjimo, atgauna visa sumokėta sumą.

*Svarbu! Jeigu pirkėjas įsigijo kokybiškus elektros įrenginius fizinėje parduotuvėje ir mokėjo grynaisiais pinigais arba banko kortele, jų grąžinti negalima.  Daugiau informacijos apie nekeičiamas ir negrąžinamas tinkamos kokybės prekes rasite Mažmeninės prekybos taisyklėse patvirtintas 2011-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo MR/ 738 redakcija, toliau - Mažmeninės prekybos taisyklės) bei Civilinio kodekso nuostatuose. 

6.1.1. pirkėjo nesugadinta;

6.1.2. nepraradusi prekinės išvaizdos;

6.1.3. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

6.2. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

6.3. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats nurodytu kontaktuose adresu.

6.4. Tuo atveju, kai prekė grąžinama be priežasties, nesant defektų, Pirkėjui pasinaudojus Pirkėjo teise atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo arba užsakymo pateikimo , Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Prie prekės reikia pridėti laisvos formos prašymą, kuriame turi buti nurodytas užsakymo numeris.

6.5. Jeigu Pirkėjas įsigijo netinkamos kokybės prekės, jos gražinimas bus pardavėjo sąskaitą ir padarytas pinigu gražinimas per 14 dienu.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, interneto svetainė www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/